OSOVINA SUNTOUR 15MM 110MM 15QLC32-110 Cijena Akcija
ŽBICE MAVIC AKSIUM 283 MM
NABA STRAŽNJA SHIMANO NEXUS SG-C6001-8D 8 BRZINA DISC 32 RUPE
OSOVINA SUNTOUR 15MM 110MM 15QLC32-110
U POSLOVNICI DUGO SELO
Ažurirano: 14.05.2026. 10:20
Imate pitanja?
Šifra proizvoda: 368624
Dostupno: 1kom
Trenutno nedostupno
POVRAT/REKLAMACIJA ROBE
Kupac ima pravo na povrat robe u sljedećim slučajevima:
- Isporuka robe koja nije naručena
- Isporuka robe kojoj je istekao rok trajanja
- Isporuka robe koja ima grešku ili oštećenja koja nisu nastala u transportu
ELEKTRONSKA KOMUNIKACIJA
Ne postoje troškovi sredstava daljinske komunikacije.
OBAVIJEST O NAČINU PODNOŠENJA PRIGOVORA POTROŠAČA
Formular za prigovor preuzmite OVDJE
TRAJANJE UGOVORA
JEDNOSTRANI RASKID UGOVORA
UPUTE ZA JEDNOSTRANI RASKID UGOVORA
1. Računanje roka za jednostrani raskid ugovora
Ugovor možete jednostrano raskinuti u roku od 14 dana bez navođenja razloga.
2. Povrat uplaćenog iznosa
3. Povrat robe
4. Troškovi povrata robe
Izravne troškove povrata robe morate snositi sami.
5. Odgovornost potrošača za umanjenje vrijednosti robe
Obrazac za jednostrani raskid ugovora preuzmite OVDJE
  4. predmet ugovora lako pokvarljiva roba ili roba kojoj brzo istječe rok uporabe
  11. ugovor sklopljen na javnoj dražbi
ODGOVORNOST ZA MATERIJALNE NEDOSTATKE PROIZVODA
RJEŠAVANJE SPOROVA
Izvansudsko rješavanje potrošačkih sporova:
Online rješavanje sporova:
Naš webshop trenutno nema opciju biranja veličina, no svaki proizvod sadrži veličinu u nazivu;
primjer nazivlja s veličinama;
BICIKL DEMA PEGAS 3.0 19″ – veličina je 19″
MAJICA CUBE ACTION M – veličina Medium
ROTOR SHIMANO RT86 -180 mm – promjer rotora je 180 mm
Kod boja također, u nazivu se nalazi ime boje.
Dolje niže su tablice veličina koje Vam mogu pomoću oko odabira veličine bicikala.
PUTEM WEB SHOP-a
  • Svim karticama jednokratno
  • Mastercard  (Zagrebačke banke 2-12 rata)
  • Diners 2-36 rata bez kamata
  • Visa, Maestro i Mastercard Erste banke 2-12 rata
  • MasterCard i Visa (Zagrebačke banke 2-12 rata)
  • Gotovinom prilikom preuzimanja robe
U NAŠOJ POSLOVNICI
Do 24 rate DINERS karticama bez kamata!
Do 12 rata bez kamata
  • Maestro PBZ na rate 2-12 rata
  • Maestro ERSTE na rate 2-12 rata
  • Maestro Zaba na rate 2-12 rata
  • MasterCard ZABA 2-12 rata
  • American Express 2-12 rata
  • Diners 2-12 rata
  • VISA
Kreditiranje
  • American Express 18-60 rata
  • Mastercard ZABA 2-36 rata
  • Diners Erste 2-60 rata
Kupite i slične proizvode: